סדרת out-of-office היא פלטפורמה ניסיונית וחד־פעמית שצמחה בשל פניות רבות לצוות האדמיניסטרטיבי של CCA תל אביב-יפו במהלך המגיפה בחיפוש אחר מקומות חלופיים לאור המגבלות הבריאותיות והשפעתן על האולמות והסטודיות הקונבנציונליים. רק חלק מהפניות שהגיעו לכתובת המייל הכללית של המרכז נענו אז בחיוב בשל מגבלות זמן ומקום, וכן כדי למנוע ביטולים ושינויים שעלולים להתרחש בגלל אופייה הבלתי צפוי של המגיפה. בין האמנים שהציגו באותה העת, אל מול קהל מצומצם ובהתאם להנחיות היו ענת שמגר, עירד אבני, מאי זרחי, אהד פישוף ועוד. כעת, משנדמה שהמגיפה בשליטה ועוד ועוד הקלות מאפשרות חזרה לשגרת החיים, אנו יכולים לארח אמניות ואמנים נוספים לצד התערוכות המוצגות במרכז ותוכנית האירועים שמלווה אותן.


פלטפורמת o-o-o, פרי יזמתם של מנהל התוכן מוחמד טוח'י ומנהל המשרד, גיא ברנרד רייכמן, תארח מגוון רחב של אמנים בחודשים אפריל ומאי בגלריה רב־התכליתית ע"ש מארק שימל ותציג ריקוד, פרפורמנס, סאונד־ארט ווידיאו. בחירת העבודות הותנתה בהיותן מגובשות ומתאימות לחלל, וניתן דגש על אמנים שטרם השתתפו באירועים במרכז. תוך כדי כך, ניתנה למשתתפים - רבים מהם מרוחקים מהאירועים הסטנדרטיים של עולם האמנות - הזדמנות להתנסות בפרוצדורות של השדה, כמו שיחות אמן. בתורו, המרכז אימץ את המסורת של אולמות אמנות הבמה ואיפשר לכל אמן להתארח בכמה הופעות בערבים רצופים. בנוסף, במסגרת o-o-o יתקיים ערב הקרנות עבודות הווידיאו "כסף קטלני" באוצרותה של מיטל אבירם.


מאז היווסדו, CCA תל אביב-יפו פיתח והתנסה בפלטפורמות מגוונות ואנו גאים לצרף את o-o-o לרפרטואר המרכז. כל ההכנסות, להוציא הוצאות תפעול, יינתנו לאמניות והאמנים המשתתפים בהתאם לקו המנחה של המרכז המתמקד באמנים ושואף לחזק ולגבש את הקהילה האמנותית המקומית.נעה שמחיוף שחף ואלינה יקירביץ'

 2019 ,Next Time You Are Fired

סטילס מתוך וידאו

באדיבות האמניות

out-of-office

October 10, 2020

July 23, 2020 

← רכישת כרטיסים

דרכי התקשרות

CCA תל אביב-יפו
ת"ד 29818, תל אביב-יפו, 6129702

 

דוא"ל: info@cca.org.il  

טלפון: 03-5106111
פקס: 03-5106112

© כל הזכויות שמורות ל־CCA תל אביב-יפו 2022 . נבנה בגאווה על ידי  wix.com. למעבר לאתר הישן (2006 – 2021) יש ללחוץ כאן.

עדכונים

תודה שנרשמתם!

  • Facebook
  • Instagram

מיקום והגעה

שני - חמישי: 19:00-14:00 

שישי - שבת: 14:00-10:00

CCA תל אביב-יפו
בגלריה ע"ש רחל וישראל פולק

רחוב צדוק הכהן 2א', תל אביב-יפו

דמי כניסה: 20 ₪

למידע כללי, ביקורי קבוצות ויחידים

והשכרת חללים: info@cca.org.il  

מידע לתקשורת: office@cca.org.il

למעוניינים לתרום למרכז

ולמידע נוסף אודות ערוצי התמיכה

בארץ ובחו"ל: support@cca.org.il

תמיכה

CCA תל אביב-יפו הוא

ארגון ללא מטרות רווח 

 

תמכו בתערוכות ובפעילויות האמנותיות והחינוכיות שלנו באמצעות מתן תרומה מוכרת לצרכי מס