מופע | out-of-office: דפי אלטבב עם אוליביה קורט מסה וניני משה


31 במאי, 2022

-

19:45


ביוזמתם של האמנים ואנשי הצוות של CCA תל אביב-יפו, מוחמד טוח'י וגיא ברנרד רייכמן, out-of-office היא סדרה של אירועים שתעלה בגלריה הרב־התכליתית ע"ש מארק שימל. תוך התמקדות במדיומים מבוססי זמן כמו וידיאו, מחול ופרפורמנס, ובהתאם לרוח הרב־התחומית של המרכז, o-o-o שואף לחזק ולטפח את הסצינה האמנותית המקומית בעידן המגיפה וכיום. האירוע השישי של תוכנית זו כולל שני מופעים: 7 Years In Between, "שתי יוצרות, שני רקדנים, שתי יצירות שונות" ו־Soon We'll Make Lots of Love, "עבודה על שני גברים מנקודת מבט של אישה". 7 Years in Between מכיל שתי יצירות - Nevertheless; יצירה מאת דפי אלטבב; בביצוע אוליביה קורט מסה ויוחאי גינתון; פסקול מקורי מאת מיקי פטיש, ניקו הפקנשייד ורותם בר אור; תלבושות מאת רון גלייט ו־I Carry, You Hold; נוצרה על ידי אוליביה קורט מסה; בביצוע יוחאי גינתון והכראוגרפית עצמה; עיצוב פסקול מאת רועי חסון; עיצוב תלבושות מאת Factory 54. המופע Soon We'll Make Lots of Love נוצר על ידי דפי אלטבב וניני משה ומבוצע על ידי יענקל'ה פילצר ואילן גולובוביץ'; ייעוץ אמנותי מאת נאוה צוקרמן; ניהול חזרות על ידי אוליביה קורט מסה ואלון קרניאל; עיצוב פסקול מאת רעות יהודאי; הפקה של שרית אדרי; קשרי חוץ מאת קשרי חוץ: קטרינה וסיליאדיס.


המופעים הופקו בתמיכת משרד התרבות והספורט - מינהל תרבות, אגף מחול; משרד החוץ; אגודת הכוריאוגרפים; עיריית תל אביב יפו - האגף לאמנות; מרכז סוזן דלל למחול ותיאטרון; ולהקת מחול פרסקו.


משך: 60 דק' לכל מופע

מחיר כניסה: 50 ₪ לכל מופע / 80 ₪ לשניהם

להרשמה לחצו כאן


***


הקרנה / מופע | out-of-office: דפי אלטבב וניני משה


1 ביוני, 2022

-

19:00


ביוזמתם של האמנים ואנשי הצוות של CCA תל אביב-יפו, מוחמד טוח'י וגיא ברנרד רייכמן, out-of-office היא סדרה של אירועים שתעלה בגלריה רב־התכליתית ע"ש מארק שימל. תוך התמקדות במדיומים מבוססי זמן כמו וידיאו, מחול ופרפורמנס, ובהתאם לרוח רב־התחומית של המרכז, o-o-o שואף לחזק ולטפח את הסצינה האמנותית המקומית בעידן המגיפה וכיום. האירוע השביעי של תוכנית זו כולל שתי עבודות: When R U Coming Back Home?, סרט הבוחן את הקשר בין הבית לגוף דרך ארבעה רקדנים ממדינות שונות בתוך חללי המגורים שלהם; Nevertheless, יצירה אודות הכוחות המניעים של הבחירות השונות אותן בני אדם מבצעים מדי יום; ו־תכף נעשה המון אהבה, הופעה המתמקדת בשני גברים מנקודת מבט נשית. When R U Coming Back Home? נוצר על ידי דפי אלטבב וניני משה; הוא מבוצע על ידי לונדון בריסין, קאן וואנג, מאיה לליברטה וסטיבן ג'יימס רודריגז ולז; צילום מאת ניני משה; פסקול מקורי מאת יואב אילן ובהפקת לונדון בריסון. Nevertheless נוצר על ידי דפי אלטבב בביצוע אוליביה קורט מסה ויוחאי גינטון, פסקול מקורי מאת מיקי פטיש, ניקו הפקנשיד ורותם בר אור; תלבושות מאת רון גלייט תכף נעשה המון אהבה נוצר על ידי דפי אלטבב וניני משה בביצועם של יענקל'ה פילצר ואילן גולובוביץ'; ייעוץ אמנותי מאת נאוה צוקרמן; ניהול החזרות על ידי אוליביה קורט מסה ואלון קרניאל; עיצוב פסקול מאת רעות יהודאי; הפקה של שרית אדרי; תקשורת בינלאומית מאת קטרינה וסיליאדיס.


הביצוע וההקרנה נתמכים על ידי משרד התרבות בקונסוליה הישראלית בניו יורק; משרד התרבות בקונסוליה הישראלית לדרום־מזרח; משרד התרבות והספורט - מינהל תרבות, אגף מחול; משרד החוץ; עמותת הכוריאוגרפים; עיריית תל אביב יפו - האגף לאמנות; מרכז סוזן דלל למחול ותיאטרון; ולהקת מחול פרסקו; תמיכה נוספת ניתנה על ידי קרן Doris Duke/SHS.משך


הקרנת When R U Coming Back Home? ושיחה עם היוצרים: כ־45 דק'

המופע Nevertheless: כ־30 דק'

המופע Soon We’ll Make Lots of Love: כ־60 דק'


דמי כניסה


הקרנת When R U Coming Back Home? ושיחה עם היוצרים: ₪20

₪40 :Nevertheless

₪50 :Soon We’ll Make Lots of Love


כרטיס משולב: ₪80להרשמה לחצו כאן

out-of-office: דפי אלטבב

31 במאי, 2022

31 במאי, 2022

← רכישת כרטיסים

דרכי התקשרות

CCA תל אביב-יפו
ת"ד 29818, תל אביב-יפו, 6129702

 

דוא"ל: info@cca.org.il  

טלפון: 03-5106111
פקס: 03-5106112

© כל הזכויות שמורות ל־CCA תל אביב-יפו 2022 . נבנה בגאווה על ידי  wix.com. למעבר לאתר הישן (2006 – 2021) יש ללחוץ כאן.

עדכונים

תודה שנרשמתם!

  • Facebook
  • Instagram

מיקום והגעה

שני - חמישי: 19:00-14:00 

שישי - שבת: 14:00-10:00

CCA תל אביב-יפו
בגלריה ע"ש רחל וישראל פולק

רחוב צדוק הכהן 2א', תל אביב-יפו

דמי כניסה: 20 ₪

למידע כללי, ביקורי קבוצות ויחידים

והשכרת חללים: info@cca.org.il  

מידע לתקשורת: office@cca.org.il

למעוניינים לתרום למרכז

ולמידע נוסף אודות ערוצי התמיכה

בארץ ובחו"ל: support@cca.org.il

תמיכה

CCA תל אביב-יפו הוא

ארגון ללא מטרות רווח 

 

תמכו בתערוכות ובפעילויות האמנותיות והחינוכיות שלנו באמצעות מתן תרומה מוכרת לצרכי מס